Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Çiçek yeri seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Doğru mekan seçiminin sağlıklı bitki için ön koşul olduğunu lütfen unutmayın.

1. Profesyonel yetiştiricilikte gül için "güneşin çocuğu" sıfatı kullanılır. Bunun nedeni güneş ışığının gül için hayati öneme sahip olmasıdır. Bu nedenle satın aldığınız gülün mutlaka pencere kenarı gibi bol güneş ışığı alabilecek bir yerde tutulması şarttır. Güneş ışığı alamayan bitkilerin yaprakları çok kısa bir süre içinde sararır ve goncalar ile birlikte dökülür.

2. Oda sıcaklığının 12-33 °C aralığının dışında olması, gülünüzün yapraklanma ve çiçeklenmesinde problem yaratır.

3. Gülünüz, asla hava cereyanı olan yerlerde (örn. klima karşında veya açık iki pencere arasında) tutulmamalıdır.

Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Maslak acıbadem çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Balat çiçekçi  Topçular çiçekçi  Merter çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Galata çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  İstinye çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  İstoç çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Tophane çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri