Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Ocak 2018 - Salı
Çiçek yeri seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Doğru mekan seçiminin sağlıklı bitki için ön koşul olduğunu lütfen unutmayın.

1. Profesyonel yetiştiricilikte gül için "güneşin çocuğu" sıfatı kullanılır. Bunun nedeni güneş ışığının gül için hayati öneme sahip olmasıdır. Bu nedenle satın aldığınız gülün mutlaka pencere kenarı gibi bol güneş ışığı alabilecek bir yerde tutulması şarttır. Güneş ışığı alamayan bitkilerin yaprakları çok kısa bir süre içinde sararır ve goncalar ile birlikte dökülür.

2. Oda sıcaklığının 12-33 °C aralığının dışında olması, gülünüzün yapraklanma ve çiçeklenmesinde problem yaratır.

3. Gülünüz, asla hava cereyanı olan yerlerde (örn. klima karşında veya açık iki pencere arasında) tutulmamalıdır.

Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Rumeli Hisarı çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Etiler çiçekçi  Taksim çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Levent çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Merter çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Ulus çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Florya çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Haseki çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri