Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ekim 2018 - Çarşamba
Çiçek yeri seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Doğru mekan seçiminin sağlıklı bitki için ön koşul olduğunu lütfen unutmayın.

1. Profesyonel yetiştiricilikte gül için "güneşin çocuğu" sıfatı kullanılır. Bunun nedeni güneş ışığının gül için hayati öneme sahip olmasıdır. Bu nedenle satın aldığınız gülün mutlaka pencere kenarı gibi bol güneş ışığı alabilecek bir yerde tutulması şarttır. Güneş ışığı alamayan bitkilerin yaprakları çok kısa bir süre içinde sararır ve goncalar ile birlikte dökülür.

2. Oda sıcaklığının 12-33 °C aralığının dışında olması, gülünüzün yapraklanma ve çiçeklenmesinde problem yaratır.

3. Gülünüz, asla hava cereyanı olan yerlerde (örn. klima karşında veya açık iki pencere arasında) tutulmamalıdır.

Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Rami çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Güngören çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Topçular çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Samatya çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Güneşli çiçekçi  İstoç çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Esenler çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Florya çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Levent çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  İstinye çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri