Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Kasım 2017 - Salı
Çiçek yeri seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Doğru mekan seçiminin sağlıklı bitki için ön koşul olduğunu lütfen unutmayın.

1. Profesyonel yetiştiricilikte gül için "güneşin çocuğu" sıfatı kullanılır. Bunun nedeni güneş ışığının gül için hayati öneme sahip olmasıdır. Bu nedenle satın aldığınız gülün mutlaka pencere kenarı gibi bol güneş ışığı alabilecek bir yerde tutulması şarttır. Güneş ışığı alamayan bitkilerin yaprakları çok kısa bir süre içinde sararır ve goncalar ile birlikte dökülür.

2. Oda sıcaklığının 12-33 °C aralığının dışında olması, gülünüzün yapraklanma ve çiçeklenmesinde problem yaratır.

3. Gülünüz, asla hava cereyanı olan yerlerde (örn. klima karşında veya açık iki pencere arasında) tutulmamalıdır.

Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Şehremini çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Esenkent çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Güngören çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Fulya çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Şişli çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Bebek çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Maslak çiçekçi  Tophane çiçekçi  Haseki çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri