Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ağustos 2018 - Cumartesi
Çiçek yeri seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Doğru mekan seçiminin sağlıklı bitki için ön koşul olduğunu lütfen unutmayın.

1. Profesyonel yetiştiricilikte gül için "güneşin çocuğu" sıfatı kullanılır. Bunun nedeni güneş ışığının gül için hayati öneme sahip olmasıdır. Bu nedenle satın aldığınız gülün mutlaka pencere kenarı gibi bol güneş ışığı alabilecek bir yerde tutulması şarttır. Güneş ışığı alamayan bitkilerin yaprakları çok kısa bir süre içinde sararır ve goncalar ile birlikte dökülür.

2. Oda sıcaklığının 12-33 °C aralığının dışında olması, gülünüzün yapraklanma ve çiçeklenmesinde problem yaratır.

3. Gülünüz, asla hava cereyanı olan yerlerde (örn. klima karşında veya açık iki pencere arasında) tutulmamalıdır.

Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Büyükçekmece çiçekçi  Haseki çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Tophane çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Balat çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Laleli çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Florya çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Ulus çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Fulya çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Levent çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Esenler çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Bebek çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Etiler çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri