Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2018 - Perşembe
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Haramidere çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Merter çiçekçi  Florya çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Etiler çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Maslak çiçekçi  İstoç çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Haseki çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri