Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Kasım 2017 - Perşembe
Saksı Seçimi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Saksı seçimi önemlidir. Toprak saksıların iyi özellikleri tabii manzarası ve gözenekli olması sebebiyle toprağın aşırı su tutmasını önlemesidir. Sukulent ve kaktüs türleri için çok iyidir.
Bitkinizi ekmeden önce kimyasal maddelerden ve olası zararlılardan arındırmak için bulaşık deterjanı veya çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz.

İç mekan bitkileri için saksının derinliği ve genişliği önemlidir. Her bitki için farklı saksı seçenekleri bulunmakta ve bitki köklerinin uzunluğu türe göre değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden bitkiyi satın aldığınız yere kökünün ne kadar uzadığını ve kaç santim derinliğinde bir saksı gerektiğini sorabilirsiniz

Pencere önü veya balkon demirlerine monte edilecek saksılar emniyetli olmalı, sulama sırasında da problem çıkarmamalıdır. Duvarlara takılabilecek çiçeklikler ve askılı saksılar yer kazandırması açısından iyidir. Büyük ve kalıcı bitki dikilecek saksıların plastik olması daha uygundur.. Böylece yer değiştirme gerektiğinde fazla zorluk çıkmaz.

Saksı seçilirken büyüklüğünün dikilecek bitkiye uygun olmasına dikkat edilmelidir. Sığ olanlar daha çok kısa köklü mevsimlik çiçeklere uygundur.
Özellikle çalı türü kalıcı bitkilerde büyük saksı kullanmak gerekir.
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Galatasaray çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Galata çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Rami çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Fatih çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Şişli çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Güngören çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Çapa çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri